طراحی نرم افزار تحت دسکتاپ (ویندوز)

طراحی نرم افزار تحت دسکتاپ (ویندوز)

راه اندازی و پیاده سازی یک نرم افزار تحت وب و یا یک نرم افزار کاربردی تحت ویندوز نیازمند تجربه و دانش های تخصصی بسیار زیادی است.پیچیدگی و سرعت رو به رشد انواع تکنولوژی ها موجود در زمینه برنامه نویسی ایجاب می کند که طراح بسیار به روز باشد و پیچیدگی های تحلیلی فراوان در پروژه ها مهندسی نرم افزار طبیعت این نوع پروژه ها را بسیار پیچیده می کند و داشتن تجربه فراواندر به کارگیری تکنیک ها و روش های کارآمد برای به سرانجام رساندن پروژه بسیار حیاتی خواهد بود.

طراحی نرم افزار تحت دسکتاپ (ویندوز)

با توجه به تجربه چندین  ساله شرکت برنامه نویسی یکتا داده گستر(یکتادیجی) در خصوص برنامه نویسی و طراحی نرم افزار های تحت ویندوز در اکثر حوزه های برنامه نویسی , استفاده از متد هایی نظیرPF , WCF , Web Form , MVC  در قالب .NET و با زبان C#و پایگاههای داده SQL SERVER , ORACLET , MySQL … توانایی برنامه نویسی یکتادیجی را در این حوزه  را میرساند.

طراحی نرم افزار تحت دسکتاپ (ویندوز)

هرگز تلاش نمی کنیم تا راه حلهایی در برنامه نویسی بکار بریم که تنها برآورده کننده نیازهای شما باشند. بلکه تلاشمان بر آن است تا نرم افزار طراحی شده شما، همواره قابلیت بسط یا گسترش برای نسخه های آتی را داشته باشد. در نتیجه از سرمایه گذاری تان به نتیجه مطلوب و مطمئنی خواهید رسید که نیاز به کمترین پشتیبانی و یا خدمات دارد. به این نکته توجه داشته باشید که معمولا مشتریان، هزینه بیشتری صرف پشتیبانی می کنند تا طراحی ، برنامه نویسی و تولید نرم افزار ، به این ترتیب، شما قادر خواهید بود تا مخارج را بهینه و پشتیبانی را کاهش دهید.

هدف شرکت یکتا داده گستر ، تنها طراحی و تولید نرم افزاری برای مشتریان نمی باشد، بلکه هدف ما، طراحی بهترین نرم افزار ممکن برای نیازهای مشتریان می باشد. این همان دلیلی می باشد که از استانداردهای ویندوز یا مایکروسافت در برنامه نویسی خود استفاده می کنیم تا نرم افزار طراحی شده مطمئن و با قابلیت بسط باشد.

طراحی نرم افزار تحت دسکتاپ (ویندوز)

در صورت تمایل، می توانیم نرم افزار تان را برای ویندوز XP، Vista یا Windows 10،Windows 8،Windows 7 طراحی نماییم. اگرچه معمولا طبق استانداردهای مایکروسافت گام برخواهیم داشت، ولی چنین سرویسی، سرویس جداگانه ای می باشد، و مشتری می بایست آنرا در توافقنامه خود بخواهد.

 

برای مشاهده نرم افزار های تحت دسکتاپ (ویندوز) طراحی شده توسط شرکت یکتا داده گستر اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت